Podziękowania za paczki świąteczne dla seniorów

paczki

Pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność wszystkim Darczyńcom, Szkole Podstawowej nr 5, Kręgu Dobroczynności przy Kierowniku Oświaty za przekazanie paczek świątecznych i życzliwość dla Podopiecznych Domu Dziennego Pobytu oraz Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego. Dziękujemy za Waszą szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia, powodów do uśmiechu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Dotacje unijne

projekt

 

Miło nam poinformować, że Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Florencja II” Sp. z o. o. prowadzący zakład pielęgnacyjno – opiekuńczy w Świeciu realizuje W ramach II naboru we współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia projekt grantowy ze środków Programu Wiedza Edukacja Rozwój pn.

Dziękujemy za wsparcie ZPO

maseczki

Miło nam poinformować, że Zakład pielęgnacyjny "Florencja II" w Świeciu otrzymał dziś 15 opakowań maseczek ochronnych jednorazowych dla osób świadczących usługi opiekuńcze w ramach projektu pn." Wsparcie osób starszych i kadry świadczącej usługi społeczne w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19, łagodzenia jego skutków na terenie województwa kujawsko-pomorskiego" realizowanego przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego/ROPS w Toruniu w partnerstwie między innymi z Powiatem Świeckim. Serdecznie dziękujemy.

Florencja pełna kwiatów

kwiaty

Zakład pielęgnacyjny w Świeciu otrzymał dziś nietypowy prezent - kwiaty od Pani Sandry Kieszkowskiej i Pani Jagody Tomaszewskiej. Podarowane kwiaty są formą podziękowania personelowi za pracę i wyrazem wsparcia dla pacjentów. Serdecznie dziękujemy za miły gest.