Specjalista ds. kadr i płac

Specjaliście do spraw kadr i płac gwarantujemy pracę w branży medycznej w zakładzie pielęgnacyjno-opiekuńczym w Świeciu.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne i kompleksowe prowadzenie terminowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników spółki
  • sporządzanie list płac
  • przygotowywanie dokumentów w związku z zatrudnianiem pracowników i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • nadzór nad prawidłowością ewidencji czasu pracy
  • prowadzenie ewidencji nieobecności

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu kadrowości i płac
  • znajomość przepisów prawa pracy, zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń, sporządzanie list płac
  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi programu Płatnik
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • zdecydowanie w działaniu i komunikatywność
  • umiejętność obsługi programów Insert będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia – praca w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • elastyczne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • możliwość pracy w przyjaznym zespole

Dołącz do nas!

CV prosimy przesyłać na adres sekretariat@florencja2.info

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem

52 33 03075 lub 531 728 707
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:30

www.florencja2.info

Do dokumentacji prosimy dołączyć wypełnione i podpisane oświadczenie oraz klauzulę informacyjną. Pliki do pobrania poniżej.

Załącznik Rozmiar
Klauzula informacyjna 1.09 MB